19 березня 2015 року

В рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії з питань впровадження реформи міжбюджетних відносин Міністерством фінансів України за підтримки Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень19 березня 2015 року у м.Кіровограді проведена нарада із працівниками фінансових органів області. На нараді були обговорені основні аспекти реформи міжбюджетних відносин, проблемні питання, що виникають в процесі її впровадження, та зміни у законодавстві щодо програмно-цільового бюджетування місцевих бюджетів. 

16 березня 2015 року

Директор департаменту фінансів Шеремет С.В. взяв участь у конференції Кіровоградської обласної асоціації органів місцевого самоврядування з питань, які виникають у процесі впровадження нового бюджетного та податкового законодавства та децентралізації влади і реформування місцевого самоврядування. 

Інформація про виконання бюджетів за січень – лютий 2015 року

За даними місячної звітності з місцевих бюджетів області у січні-лютому 2015 року проведено видатків на суму 809,1 млн.грн., що складає 14,4% до затвердженого обсягу на рік. Видатки загального фонду склали 748,7 млн.грн. (14,3%), у тому числі без урахування субвенцій з державного бюджету (крім освітньої, медичної та на підготовку робітничих кадрів) – 528,9 млн.грн. (13,9%), за рахунок субвенцій з державного бюджету (крім освітньої, медичної та на підготовку робітничих кадрів) – 219,8 млн.грн. (виконання 15,4%). Видатки спеціального фонду склали – 60,4 млн.грн. (15,2%).

13 березня 2015 року

На виконання статті 28 Бюджетного кодексу України 13 березня 2015 року в обласній державній адміністрації відбулося публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету Кіровоградської області за 2014 рік. У зазначеному заході прийняли участь керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації – головні розпорядники коштів обласного бюджету та керівники окремих територіальних органів міністерств і відомств України, представники громадських організацій.

Інформацію про виконання обласного бюджету за 2014 рік представляв директор департаменту фінансів облдержадміністрації Шеремет С.В. Про використання коштів у 2014 році також прозвітували головні розпорядники коштів обласного бюджету.

Під час обговорення інформації про виконання обласного бюджету за 2014 рік окреслено проблемні питання, які мали місце в минулому році, та визначено для усіх учасників бюджетного процесу основні завдання щодо забезпечення якісного виконання обласного бюджету у 2015 році. 

ІНФОРМАЦІЯ про виконання обласного бюджету за 2014 рік

04 березня 2015 року

У м.Дніпропетровську 04 березня 2015 року відбулося засідання круглого столу з питань бюджетної і податкової децентралізації, організованого Мінрегіоном спільно з Мінфіном, Державною фіскальною службою, Міністерством освіти і науки, Міністерством охорони здоров’я, за участю представників Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей. У засіданні круглого столу від Кіровоградської області приймали участь представники обласної ради, департаменту фінансів, охорони здоров’я, освіти і науки облдержадміністрації, головного управління Державної фіскальної служби в області, фінансових органів та органів влади міст Олександрії, Знам’янки, Знам’янського, Новомиргородського, Олександрійського районів.