Інформація про виконання обласного бюджету за 2019 рік

До загального фонду обласного бюджету за 2019 рік надійшло доходів (без трансфертів) у сумі 925,4 млн.грн., або 102,9% до запланованих показників. Найбільш вагомими джерелами доходів загального фонду були:

• податок на доходи фізичних осіб (надходження склали 737,9 млн.грн., питома вага – майже 80%);

• рентна плата закористування природними ресурсами загальнодержавного значення - ліс, вода, надра, інші (120,6 млн.грн., питома    вага – 13%);

•10% податку на прибуток підприємств приватної власності (41,9 млн.грн., питома вага – 4,5%);

• плата за надання адміністративних послуг (ліцензії) (17,7 млн.грн., питома вага – майже 2%).

Крім того, до доходів загального фонду обласного бюджету від підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області зараховано:

• податок на прибуток – у сумі 1,1 млн.грн.

• плата за оренду майнового комплексу «Ліки Кіровоградщини» та іншого комунального майна – 1,6 млн.грн.

Приріст доходів загального фонду порівняно з фактичними надходженнями 2018 року склав 13,8% (112,5 млн.грн.).

До спеціального фонду обласного бюджету надійшло доходів (без трансфертів) у сумі 121,1 млн.грн.

Докладніше...

Відбулося публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету Кіровоградської області за 2019 рік

13 березня 2020 року в обласній державній адміністрації відбулося публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету Кіровоградської області за 2019 рік та інформацій головних розпорядників коштів обласного бюджету про виконання бюджетних програм у 2019 році.

У зазначеному заході прийняли участь керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації – головні розпорядники коштів обласного бюджету та керівники окремих територіальних органів міністерств і відомств України.

Інформацію про виконання обласного бюджету за 2019 рік представляв директор департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Шеремет.

Про  використання коштів у 2019 році, виконання бюджетних програм та досягнуті результати діяльності також прозвітували головні розпорядники коштів обласного бюджету.

Під час обговорення інформацій про виконання обласного бюджету та бюджетних програм за 2019 рік окреслено проблемні питання, які мали місце в 2019 році, та визначено для усіх учасників бюджетного процесу основні завдання щодо забезпечення якісного виконання обласного бюджету  у 2020 році.

Переглянути матеріали

Підведено підсумки виконання місцевих бюджетів області за 2019 рік

10 лютого 2020 року на апаратній нараді в обласній державній адміністрації було розглянуто підсумки виконання місцевих бюджетів області за 2019 рік та визначено завдання на 2020 рік.

Нараду із зазначеного питання провів голова облдержадміністрації Андрій Балонь. Засідання відбулося за участі голови обласної ради, заступників голови облдержадміністрації, керівників структурних підрозділів облдержадміністраціі, окремих територіальних органів міністерств та відомств України в області, а також голів райдержадміністрацій, міських голів, міських, селищних, сільських голів ОТГ.

Про підсумки виконання місцевих бюджетів області за 2019 рік проінформував директор департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Шеремет.

Загалом до місцевих бюджетів області за 2019 рік надійшло доходів 13385,8 млн.грн., у тому числі:

Докладніше...

Участь у засіданні регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування

       Директор департаменту фінансів Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Шеремет прийняв участь у засіданні регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування, яке відбулося 24 жовтня 2019 року в обласній державній адміністрації за ініціативи Кіровоградського регіонального відділення Асоціації міст України, та виступив з питання: "Особливості формування місцевих бюджетів на 2020 рік".

      В рамках роботи платформи учасники дійшли спільного висновку, що співпраця між парламентарями та представниками громад, а також відпрацювання проблемних аспектів території має стати частиною ефективної роботи над розвитком регіону.

15 березня 2019 року відбулося публічне представлення

15 березня 2019 року в обласній державній адміністрації відбулося публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету Кіровоградської області за 2018 рік та інформацій головних розпорядників коштів обласного бюджету про виконання бюджетних програм у 2018 році.

У зазначеному заході прийняли участь керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації – головні розпорядники коштів обласного бюджету та керівники окремих територіальних органів міністерств і відомств України.

Інформацію про виконання обласного бюджету за 2018 рік представляв директор департаменту фінансів облдержадміністрації Шеремет С.В.

Про  використання коштів у 2018 році, виконання бюджетних програм та досягнуті результати діяльності також прозвітували головні розпорядники коштів обласного бюджету.

Під час обговорення інформацій про виконання обласного бюджету та бюджетних програм за 2018 рік окреслено проблемні питання, які мали місце в 2018 році, та визначено для усіх учасників бюджетного процесу основні завдання щодо забезпечення якісного виконання обласного бюджету у 2019 році. 

 

Screenshot 1           Screenshot 2

Подкатегории