Відбулася колегія департаменту фінансів

16 березня 2018 року відбулася колегія департаменту фінансів Кіровоградської облдержадміністрації, на якій були розглянуті питання:

підсумки виконання місцевих бюджетів області за 2017 рік та завдання на 2018 рік;

про дотримання фінансово-бюджетної дисципліни;

про стан кадрової роботи, забезпечення виконавської дисципліни;

про роботу із зверненнями громадян.

В роботі колегії взяли участь:перший заступник голови обласної державної адміністрації Коваленко Сергій Петрович, керівництво департаменту фінансів облдержадміністрації, начальники фінансових управлінь райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міських рад), працівники фінансових служб об’єднаних територіальних громад.

З інформаціями із зазначених питань виступили: директор департаменту фінансів – Шеремет Сергій Вікторович, заступники директора департаменту фінансів – Анісімова Анжела Миколаївна, Серпокрилова Наталія Григорівна, начальник відділу кадрової, організаційної роботи – Грабовий Іван Петрович.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Петрович Коваленко  у своєму виступі акцентував увагу на основних завданнях фінансових органів щодо ефективного та якісного виконання місцевих бюджетів у 2018 році.

    

Відбулося публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету Кіровоградської області за 2017 рік

15 березня 2018 року в обласній державній адміністрації відбулося публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету Кіровоградської області за 2017 рік та інформацій головних розпорядників коштів обласного бюджету, які застосовують програмно-цільовий метод у бюджетному процесі,  про виконання бюджетних програм у 2017 році.

У зазначеному заході прийняли участь керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації – головні розпорядники коштів обласного бюджету та керівники окремих територіальних органів міністерств і відомств України, представники громадськості.

Інформацію про виконання обласного бюджету за 2017 рік представляв директор департаменту фінансів облдержадміністрації Шеремет С.В.

Про  використання коштів у 2017 році, виконання бюджетних програм та досягнуті результати діяльності також прозвітували головні розпорядники коштів обласного бюджету.

Під час обговорення інформацій про виконання обласного бюджету та бюджетних програм за 2017 рік окреслено проблемні питання, які мали місце в минулому році, та визначено для усіх учасників бюджетного процесу основні завдання щодо забезпечення якісного виконання обласного бюджету у 2018 році.

Переглянути матеріали представлення...

 

   

Відбулася колегія департаменту фінансів

13 грудня 2017 року відбулася колегія департаменту фінансів Кіровоградської облдержадміністрації, на якій були розглянуті питання:

підсумки виконання місцевих бюджетів області за січень-листопад 2017 року та завдання щодо завершення бюджетного року;

основні підходи по формуванню місцевих бюджетів області на 2018 рік;

результати роботи обласної робочої групи з впровадження гендерно-орієнтованого бюджетування на місцевому рівні.

В роботі колегії взяли участь: керівництво департаменту фінансів облдержадміністрації, начальники фінансових управлінь райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міських рад), представники об’єднаних територіальних громад.

У ході розгляду вищезазначених питань:

зосереджено увагу на основних завданнях щодо завершення поточного бюджетного року та затвердження місцевих бюджетів на 2018 рік;

обговорено особливості планування дохідної та видаткової частин місцевих бюджетів на наступний рік;

представлено результати гендерного бюджетного аналізу бюджетної програми «Бібліотеки».

З інформаціями із зазначених питань виступили: директор департаменту фінансів – Шеремет Сергій Вікторович, заступники директора департаменту фінансів – Анісімова Анжела Миколаївна, Серпокрилова Наталія Григорівна, начальник відділу фінансів установ соціально-культурної сфери – Шановська Євгенія Борисівна.

           Img 2            

Проект обласного бюджету на 2018 рік обговорено

    12 грудня 2017 року в обласній державній адміністрації відбулося публічне обговорення проекту Програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік та проекту обласного бюджету на 2018 рік.У засіданні взяли участь голова обласної ради, заступники голови обласної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств і відомств України, обласних підприємств, установ та організацій, голови постійних комісій обласної ради.

Проект обласного бюджету на 2018 рік представляв директор департаменту фінансів обласної державної адміністрації Шеремет Сергій Вікторович.

У проекті обласного бюджету на 2018 рікдоходи обласного бюджету (без міжбюджетних трансфертів) враховано у сумі 831,7 млн.грн., у тому числі по загальному фонду – 730 млн.грн. та спеціальному фонду – 101,7  млн.грн.

          Обсяг міжбюджетних трансфертів з державного бюджету для обласного бюджету становить 5662 млн.грн., у тому числі дотації – 577,6 млн.грн., субвенції –5084,4 млн.грн.

Загалом доходи в проекті обласного бюджету на 2018 рік складають 6493,7 млн.грн., у тому числі без урахування міжбюджетних трансфертів з державного бюджету, що передаються на рівень районів, міст, ОТГ (4245,2млн.грн.), доходи складають 2248,5 млн.грн. (загальний фонд – 1765,2 млн.грн., спеціальний фонд – 483,3млн.грн.).

Видаткова частина загального фонду обласного бюджету на 2018 рік зростає на 6,6%. При цьому поточні видатки складають 1705,9 млн.грн. і зростають на 12,3%  (186,4 млн.грн.) проти 2017 року. За економічними напрямками планується збільшити видатки бюджетних установ на: заробітну плату з нарахуваннями – на 16% (169,3млн.грн.), енергоносії та комунальні послуги – на 15,1% (18,5млн.грн.), харчування – на 16,9% (10,8млн.грн.), медикаменти – на 2,8% (2 млн.грн.).

На капітальні видатки заплановано 59,3 млн.грн., які в основному передбачається спрямувати на придбання медичного обладнання, поповнення бібліотечного фонду для обласних бібліотек, капітальний ремонт закладів освіти та охорони здоров’я, капітальні вкладення по об’єктах соціально-культурної сфери.

Проект обласного бюджету на 2018 рік схвалено обласною державною адміністрацією та подано на розгляд обласної ради, а також оприлюднено на офіційних сайтах облдержадміністрації та обласної ради.

         Розгляд проекту обласного бюджету на 2018 рік на сесії обласної ради заплановано 22 грудня 2017 року.

У Києві були презентовані результати роботи із впровадження гендерно-орієнтованого бюджетування в галузях «фізична культура і спорт», «культура і мистецтво» та «соціальний захист і соціальне забезпечення»

25-26 жовтня 2017 року у м. Києві проходила розширена нарада щодо результатів роботи робочих груп з впровадження гендерно-орієнтованого бюджетування в галузях «фізична культура і спорт», «культура і мистецтво» та «соціальний захист і соціальне забезпечення». У засіданні розширеної наради взяли участь представники Міністерства фінансів України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України, представники департаментів фінансів та галузевих департаментів Кіровоградської, Івано-Франківської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської, Черкаської, Одеської ОДА, Київської МДА.

Докладніше...

Подкатегории