13 березня 2015 року

На виконання статті 28 Бюджетного кодексу України 13 березня 2015 року в обласній державній адміністрації відбулося публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету Кіровоградської області за 2014 рік. У зазначеному заході прийняли участь керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації – головні розпорядники коштів обласного бюджету та керівники окремих територіальних органів міністерств і відомств України, представники громадських організацій.

Інформацію про виконання обласного бюджету за 2014 рік представляв директор департаменту фінансів облдержадміністрації Шеремет С.В. Про використання коштів у 2014 році також прозвітували головні розпорядники коштів обласного бюджету.

Під час обговорення інформації про виконання обласного бюджету за 2014 рік окреслено проблемні питання, які мали місце в минулому році, та визначено для усіх учасників бюджетного процесу основні завдання щодо забезпечення якісного виконання обласного бюджету у 2015 році. 

ІНФОРМАЦІЯ про виконання обласного бюджету за 2014 рік

04 березня 2015 року

У м.Дніпропетровську 04 березня 2015 року відбулося засідання круглого столу з питань бюджетної і податкової децентралізації, організованого Мінрегіоном спільно з Мінфіном, Державною фіскальною службою, Міністерством освіти і науки, Міністерством охорони здоров’я, за участю представників Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей. У засіданні круглого столу від Кіровоградської області приймали участь представники обласної ради, департаменту фінансів, охорони здоров’я, освіти і науки облдержадміністрації, головного управління Державної фіскальної служби в області, фінансових органів та органів влади міст Олександрії, Знам’янки, Знам’янського, Новомиргородського, Олександрійського районів. 

Підсумки виконання бюджетів області за 2014 рік розглянуто на колегії облдержадміністрації

   26 лютого 2015 року відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації, на якій розглянуто питання підсумків виконання бюджетів області за 2014 рік.
   На колегію були запрошені керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, голови районних та міських (міст обласного значення) рад, керівники фінансових органів.
    Про підсумки виконання бюджетів області за 2014 рік та основні завдання по забезпеченню виконання бюджетів у 2015 році проінформувала заступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації Анжела Анісімова.
    Заслухавши інформацію, учасники засідання обговорили питання порядку денного колегії та прийняли відповідні рішення.

ДОВІДКА про підсумки виконання бюджетів області за 2014 рік

10 лютого 2015 року

    Директор департаменту фінансів Шеремет С.В. прийняв участь у нараді Міністерства фінансів України «Реформа міжбюджетних відносин – стратегія та перспективи розвитку» та виступив з проблемних питань, що виникають у процесі формування та виконання місцевих бюджетів області у зв’язку із впровадженням змін у бюджетному законодавстві.

10 лютого 2015 року

  Заступник директора департаменту фінансів Анісімова А.М. прийняла участь у засіданні Кіровоградського регіонального відділення Асоціації міст України Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування та виступила з питання: «Бюджет 2015 року, зміни та доповнення».