Інформація про виконання бюджетів за січень – березень 2015 року

       За даними місячної звітності з місцевих бюджетів області у січні-березні 2015 року проведено видатків на суму 1303,9 млн.грн., що складає 21,8% до затвердженого обсягу на рік. Видатки загального фонду склали 1202,3 млн.грн. (21,7%), у тому числі без урахування субвенцій з державного бюджету (крім освітньої, медичної та на підготовку робітничих кадрів) – 861 млн.грн. (22,5%), за рахунок субвенцій з державного бюджету (крім освітньої, медичної та на підготовку робітничих кадрів) – 341,3 млн.грн. (виконання 20%). Видатки спеціального фонду склали – 101,6 млн.грн. (23,2%).

16 квітня 2015 року

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Шеремет С.В. взяв участь у засіданні обласної постійної комісії з питань своєчасності і повноти сплати податків та виступив з інформацією щодо проблемних питань у наповненні дохідної частини місцевих бюджетів області.

На засіданні комісії було також зверненоувагу на необхідність внесення змін до затверджених на 2015 рік показників місцевих бюджетів з метою врахування додаткових надходжень по окремих податках та залучення додаткового ресурсу для фінансування нагальних видатків місцевих бюджетів.

Обговорювалися також питання стану передачі в оренду водних об’єктів, розташованих на території області, та надходження до місцевих бюджетів орендної плати за водні об’єкти, що надаються в користування на умовах оренди, у січні-березні 2015 року.                

Надано окремі доручення керівникам райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації і територіальних органів міністерств і відомств щодо проведення ретельного аналізу показників соціально-економічного розвитку територій за січень-березень 2015 року, причин недоотримання доходів та у разі необхідності підготовки пропозицій стосовно внесення змін до чинного законодавства, які б сприяли наповненню бюджетів.   

19 березня 2015 року

В рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії з питань впровадження реформи міжбюджетних відносин Міністерством фінансів України за підтримки Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень19 березня 2015 року у м.Кіровограді проведена нарада із працівниками фінансових органів області. На нараді були обговорені основні аспекти реформи міжбюджетних відносин, проблемні питання, що виникають в процесі її впровадження, та зміни у законодавстві щодо програмно-цільового бюджетування місцевих бюджетів. 

16 березня 2015 року

Директор департаменту фінансів Шеремет С.В. взяв участь у конференції Кіровоградської обласної асоціації органів місцевого самоврядування з питань, які виникають у процесі впровадження нового бюджетного та податкового законодавства та децентралізації влади і реформування місцевого самоврядування. 

Інформація про виконання бюджетів за січень – лютий 2015 року

За даними місячної звітності з місцевих бюджетів області у січні-лютому 2015 року проведено видатків на суму 809,1 млн.грн., що складає 14,4% до затвердженого обсягу на рік. Видатки загального фонду склали 748,7 млн.грн. (14,3%), у тому числі без урахування субвенцій з державного бюджету (крім освітньої, медичної та на підготовку робітничих кадрів) – 528,9 млн.грн. (13,9%), за рахунок субвенцій з державного бюджету (крім освітньої, медичної та на підготовку робітничих кадрів) – 219,8 млн.грн. (виконання 15,4%). Видатки спеціального фонду склали – 60,4 млн.грн. (15,2%).