04 березня 2015 року

У м.Дніпропетровську 04 березня 2015 року відбулося засідання круглого столу з питань бюджетної і податкової децентралізації, організованого Мінрегіоном спільно з Мінфіном, Державною фіскальною службою, Міністерством освіти і науки, Міністерством охорони здоров’я, за участю представників Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей. У засіданні круглого столу від Кіровоградської області приймали участь представники обласної ради, департаменту фінансів, охорони здоров’я, освіти і науки облдержадміністрації, головного управління Державної фіскальної служби в області, фінансових органів та органів влади міст Олександрії, Знам’янки, Знам’янського, Новомиргородського, Олександрійського районів.