13 березня 2015 року

На виконання статті 28 Бюджетного кодексу України 13 березня 2015 року в обласній державній адміністрації відбулося публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету Кіровоградської області за 2014 рік. У зазначеному заході прийняли участь керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації – головні розпорядники коштів обласного бюджету та керівники окремих територіальних органів міністерств і відомств України, представники громадських організацій.

Інформацію про виконання обласного бюджету за 2014 рік представляв директор департаменту фінансів облдержадміністрації Шеремет С.В. Про використання коштів у 2014 році також прозвітували головні розпорядники коштів обласного бюджету.

Під час обговорення інформації про виконання обласного бюджету за 2014 рік окреслено проблемні питання, які мали місце в минулому році, та визначено для усіх учасників бюджетного процесу основні завдання щодо забезпечення якісного виконання обласного бюджету у 2015 році.

ІНФОРМАЦІЯ про виконання обласного бюджету за 2014 рік