Підсумки виконання бюджетів області за 2014 рік розглянуто на колегії облдержадміністрації

26 лютого 2015 року відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації, на якій розглянуто питання підсумків виконання бюджетів області за 2014 рік.
   На колегію були запрошені керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, голови районних та міських (міст обласного значення) рад, керівники фінансових органів.
    Про підсумки виконання бюджетів області за 2014 рік та основні завдання по забезпеченню виконання бюджетів у 2015 році проінформувала заступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації Анжела Анісімова.
    Заслухавши інформацію, учасники засідання обговорили питання порядку денного колегії та прийняли відповідні рішення.

ДОВІДКА про підсумки виконання бюджетів області за 2014 рік