boss-1ШЕРЕМЕТ Сергій Вікторович

Директор департаменту фінансів

Кіровоградської обласної державної адміністрації

Народився 2 жовтня 1966 року в селищі Олександрівка Кіровоградської області. Освіта повна вища, у 1989 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю "Бухгалтерський облік та аналіз господарської діяльності", присвоєно кваліфікацію економіст. Розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 29 грудня 2012 року № 193-к призначений на посаду директора департаменту фінансів облдержадміністрації.

boss--2АНІСІМОВА Анжела Миколаївна

Заступник директора департаменту фінансів -

начальник бюджетного управління департаменту фінансів

Кіровоградської обласної державної адміністрації

Народилася 27 травня 1968 року в місті Ізмаїл Одеської області. Освіта повна вища, у 1989 році закінчила Київський інститут народного господарства за спеціальністю "Фінанси і кредит", присвоєно кваліфікацію економіст. У 2001 році закінчила Дніпропетровський філіал Української Академії державного управління при Президентові України та здобула кваліфікацію магістра державного управління.

Розпорядженням голови Кіровоградської обласної адміністрації від 21 вересня 2009 року № 644-р за погодженням з Міністерством фінансів України від 18 вересня 2009 року № 31-29030-07/5-7/24997 призначена на посаду першого заступника начальника головного фінансового управління - начальника бюджетного управління.

Наказом директора департаменту фінансів від 29 грудня 2012 року № 140-о "Про перейменування головного фінансового управління Кіровоградської обласної державної адміністрації" назву посади "перший заступник начальника головного фінансового управління – начальник бюджетного управління Кіровоградської обласної державної адміністрації" змінено на "заступник директора департаменту фінансів – начальник бюджетного управління Кіровоградської обласної державної адміністрації".

boss--3СЕРПОКРИЛОВА Наталія Григорівна

Заступник директора департаменту фінансів-

начальник управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери департаменту фінансів

Кіровоградської обласної державної адміністрації

Народилася 25 травня 1959 року в місті Жданов Донецької області. Освіта повна вища, у 1981 році закінчила Донецький державний університет за спеціальністю "Планування народного господарства", присвоєно кваліфікацію економіст.

Розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 15 жовтня 2009 року № 742-р за погодженням з Міністерством фінансів України від 30 вересня 2009 року № 1-29030-07/2-7/26122 призначена на посаду заступника начальника головного фінансового управління - начальника управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери.

Наказом директора департаменту фінансів від 29 грудня 2012 року № 140-о "Про перейменування головного фінансового управління Кіровоградської обласної державної адміністрації" назву посади "заступник начальника головного фінансового управління – начальник управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери Кіровоградської обласної державної адміністрації" змінено на "заступник директора департаменту фінансів – начальник управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери Кіровоградської обласної державної адміністрації".