boss-1ШЕРЕМЕТ Сергій Вікторович

Директор департаменту фінансів

Кіровоградської обласної державної адміністрації

Народився 2 жовтня 1966 року в селищі Олександрівка Кіровоградської області. Освіта повна вища, у 1989 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю "Бухгалтерський облік та аналіз господарської діяльності", присвоєно кваліфікацію економіст. Розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 29 грудня 2012 року № 193-к призначений на посаду директора департаменту фінансів облдержадміністрації.

boss--2АНІСІМОВА Анжела Миколаївна

Заступник директора департаменту фінансів -

начальник бюджетного управління департаменту фінансів

Кіровоградської обласної державної адміністрації

Народилася 27 травня 1968 року в місті Ізмаїл Одеської області. Освіта повна вища, у 1989 році закінчила Київський інститут народного господарства за спеціальністю "Фінанси і кредит", присвоєно кваліфікацію економіст. У 2001 році закінчила Дніпропетровський філіал Української Академії державного управління при Президентові України та здобула кваліфікацію магістра державного управління.

Розпорядженням голови Кіровоградської обласної адміністрації від 21 вересня 2009 року № 644-р за погодженням з Міністерством фінансів України від 18 вересня 2009 року № 31-29030-07/5-7/24997 призначена на посаду першого заступника начальника головного фінансового управління - начальника бюджетного управління.

Наказом директора департаменту фінансів від 29 грудня 2012 року № 140-о "Про перейменування головного фінансового управління Кіровоградської обласної державної адміністрації" назву посади "перший заступник начальника головного фінансового управління – начальник бюджетного управління Кіровоградської обласної державної адміністрації" змінено на "заступник директора департаменту фінансів – начальник бюджетного управління Кіровоградської обласної державної адміністрації".

boss--3СЕРПОКРИЛОВА Наталія Григорівна

Заступник директора департаменту фінансів-

начальник управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери департаменту фінансів

Кіровоградської обласної державної адміністрації

Народилася 25 травня 1959 року в місті Жданов Донецької області. Освіта повна вища, у 1981 році закінчила Донецький державний університет за спеціальністю "Планування народного господарства", присвоєно кваліфікацію економіст.

Розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 15 жовтня 2009 року № 742-р за погодженням з Міністерством фінансів України від 30 вересня 2009 року № 1-29030-07/2-7/26122 призначена на посаду заступника начальника головного фінансового управління - начальника управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери.

Наказом директора департаменту фінансів від 29 грудня 2012 року № 140-о "Про перейменування головного фінансового управління Кіровоградської обласної державної адміністрації" назву посади "заступник начальника головного фінансового управління – начальник управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери Кіровоградської обласної державної адміністрації" змінено на "заступник директора департаменту фінансів – начальник управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери Кіровоградської обласної державної адміністрації".

boss--4ДЕМЧУК Ігор Анатолійович

Заступник директора департаменту фінансів -

начальник управління фінансового, кадрового та інформаційного забезпечення департаменту фінансів

Кіровоградської обласної державної адміністрації

Народився 20 лютого 1968 року в місті Долинська Кіровоградської області. Освіта повна вища, у 1992 році закінчив Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю "Агрономія", присвоєно кваліфікацію вчений агроном. У 1995 році закінчив Інститут післядипломної освіти керівників і спеціалістів АПК, присвоєно кваліфікацію економіст-бухгалтер. У 2004 році закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління" та здобув кваліфікацію магістра державного управління. У 2010 році закінчив Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки за спеціальністю "Облік і аудит" та здобув кваліфікацію спеціаліста з обліку і аудиту.

Наказом начальника головного фінансового управління від 30 жовтня 2000 року № 46-о за погодженням з Кіровоградською облдержадміністрацією від 30 жовтня 2000 року № 15-151/1 та Міністерством фінансів України від 16 жовтня 2000 року № 102-102/494 призначений на посаду заступника начальника головного фінансового управління-начальника управління бухгалтерського обліку та організаційно-кадрової роботи.

Наказом директора департаменту фінансів від 29 грудня 2012 року № 140-о "Про перейменування головного фінансового управління Кіровоградської обласної державної адміністрації" назву посади "заступник начальника головного фінансового управління – начальник управління фінансового, кадрового та інформаційного забезпечення Кіровоградської обласної державної адміністрації" змінено на "заступник директора департаменту фінансів – начальник управління фінансового, кадрового та інформаційного забезпечення Кіровоградської обласної державної адміністрації".