Відбулося публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету Кіровоградської області за 2020 рік

12 березня 2021 року в обласній державній адміністрації відбулося публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету Кіровоградської області за 2020 рік та інформацій головних розпорядників коштів обласного бюджету про виконання бюджетних програм у 2020 році.

У зазначеному заході прийняли участь керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації – головні розпорядники коштів обласного бюджету та керівники окремих територіальних органів міністерств і відомств України.

Інформацію про виконання обласного бюджету за 2020 рік представляла в.о. директора департаменту фінансів облдержадміністрації Анжела Анісімова.

Про  використання коштів у 2020 році, виконання бюджетних програм та досягнуті результати діяльності також прозвітували головні розпорядники коштів обласного бюджету.

Під час обговорення інформацій про виконання обласного бюджету та бюджетних програм за 2020 рік окреслено проблемні питання, які мали місце в 2020 році, та визначено для усіх учасників бюджетного процесу основні завдання щодо забезпечення якісного виконання обласного бюджету   у 2021 році.

Переглянути матерыали

_______________