Обговорено основні підходи щодо формування місцевих бюджетів на 2021 рік

08 жовтня 2020 року в обласній державній адміністрації відбувся онлайн семінар на тему "Основні підходи щодо формування місцевих бюджетів на 2021 рік". Інформацію з даного питання представляла в.о директора департаменту фінансів облдержадміністрації Анжела Анісімова.

У зазначеному заході прийняли участь представники районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, міських, селищних, сільських рад об'єднаних територіальних громад.

Анжела Анісімова повідомила, що в областірозпочата робота щодо складання місцевих бюджетів на 2021 рік. Усі необхідні матеріали для формування місцевих бюджетів та рекомендації щодо основних параметрів для формування місцевих бюджетів на 2021, які надійшли від Міністерства фінансів України до обласної державної адміністрації, доведені на рівень районів, міст, ОТГ. Зокрема:

особливості формування місцевих бюджетів на 2021 рік;

показники мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, індексу споживчих цін та цін виробників тощо;

обсяги міжбюджетних трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам: базової, реверсної дотацій, освітньої субвенції та їх розрахунки.

У вересні 2020 року затверджено розпорядження голови облдержадміністрації "Про заходи щодо організації роботи по складанню проектів місцевих бюджетів області на 2021 рік", яким визначено основні завдання для місцевих органів влади щодо складання проектів місцевих бюджетів області на наступний рік.

Також було обговорено проекти змін до Бюджетного та Податкового кодексів України.