Відбулося публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету Кіровоградської області за 2019 рік

13 березня 2020 року в обласній державній адміністрації відбулося публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету Кіровоградської області за 2019 рік та інформацій головних розпорядників коштів обласного бюджету про виконання бюджетних програм у 2019 році.

У зазначеному заході прийняли участь керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації – головні розпорядники коштів обласного бюджету та керівники окремих територіальних органів міністерств і відомств України.

Інформацію про виконання обласного бюджету за 2019 рік представляв директор департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Шеремет.

Про  використання коштів у 2019 році, виконання бюджетних програм та досягнуті результати діяльності також прозвітували головні розпорядники коштів обласного бюджету.

Під час обговорення інформацій про виконання обласного бюджету та бюджетних програм за 2019 рік окреслено проблемні питання, які мали місце в 2019 році, та визначено для усіх учасників бюджетного процесу основні завдання щодо забезпечення якісного виконання обласного бюджету  у 2020 році.

Переглянути матеріали