15 березня 2019 року відбулося публічне представлення

15 березня 2019 року в обласній державній адміністрації відбулося публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету Кіровоградської області за 2018 рік та інформацій головних розпорядників коштів обласного бюджету про виконання бюджетних програм у 2018 році.

У зазначеному заході прийняли участь керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації – головні розпорядники коштів обласного бюджету та керівники окремих територіальних органів міністерств і відомств України.

Інформацію про виконання обласного бюджету за 2018 рік представляв директор департаменту фінансів облдержадміністрації Шеремет С.В.

Про  використання коштів у 2018 році, виконання бюджетних програм та досягнуті результати діяльності також прозвітували головні розпорядники коштів обласного бюджету.

Під час обговорення інформацій про виконання обласного бюджету та бюджетних програм за 2018 рік окреслено проблемні питання, які мали місце в 2018 році, та визначено для усіх учасників бюджетного процесу основні завдання щодо забезпечення якісного виконання обласного бюджету у 2019 році.

Screenshot 1           Screenshot 2