Про врегулювання міжбюджетних відносин між районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад

11 липня 2018 року заступник директора департаменту фінансів обласної державної адміністрації Анісімова А.М. разом з керівниками інших окремих структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад взяла участь у нараді, яка відбулась під головуванням голови обласної державної адміністрації Кузьменка С.А. з питання міжбюджетних відносин між районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад.

Основна мета наради - забезпечити співпрацю усіх гілок влади для підвищення рівня життя громадян та якості надання послуг.

На нараді розглянуто напрацьований позитивний досвід партнерства об’єднаних територіальних громад з районними державними адміністраціями та проблемні питання, які виникають в окремих територіях з розподілом фінансового ресурсу між районами та об’єднаними територіальними громадами, зокрема у галузі охорони здоров’я.

Учасники засідання також розглянули питання врегулювання міжбюджетних відносин в галузях освіти, культури та соціального захисту населення.