Відбулася колегія департаменту фінансів

16 березня 2018 року відбулася колегія департаменту фінансів Кіровоградської облдержадміністрації, на якій були розглянуті питання:

підсумки виконання місцевих бюджетів області за 2017 рік та завдання на 2018 рік;

про дотримання фінансово-бюджетної дисципліни;

про стан кадрової роботи, забезпечення виконавської дисципліни;

про роботу із зверненнями громадян.

В роботі колегії взяли участь:перший заступник голови обласної державної адміністрації Коваленко Сергій Петрович, керівництво департаменту фінансів облдержадміністрації, начальники фінансових управлінь райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міських рад), працівники фінансових служб об’єднаних територіальних громад.

З інформаціями із зазначених питань виступили: директор департаменту фінансів – Шеремет Сергій Вікторович, заступники директора департаменту фінансів – Анісімова Анжела Миколаївна, Серпокрилова Наталія Григорівна, начальник відділу кадрової, організаційної роботи – Грабовий Іван Петрович.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Петрович Коваленко  у своєму виступі акцентував увагу на основних завданнях фінансових органів щодо ефективного та якісного виконання місцевих бюджетів у 2018 році.