Відбулося публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету Кіровоградської області за 2017 рік

15 березня 2018 року в обласній державній адміністрації відбулося публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету Кіровоградської області за 2017 рік та інформацій головних розпорядників коштів обласного бюджету, які застосовують програмно-цільовий метод у бюджетному процесі,  про виконання бюджетних програм у 2017 році.

У зазначеному заході прийняли участь керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації – головні розпорядники коштів обласного бюджету та керівники окремих територіальних органів міністерств і відомств України, представники громадськості.

Інформацію про виконання обласного бюджету за 2017 рік представляв директор департаменту фінансів облдержадміністрації Шеремет С.В.

Про  використання коштів у 2017 році, виконання бюджетних програм та досягнуті результати діяльності також прозвітували головні розпорядники коштів обласного бюджету.

Під час обговорення інформацій про виконання обласного бюджету та бюджетних програм за 2017 рік окреслено проблемні питання, які мали місце в минулому році, та визначено для усіх учасників бюджетного процесу основні завдання щодо забезпечення якісного виконання обласного бюджету у 2018 році.

Переглянути матеріали представлення...