Відбулося навчання спеціалістів з фінансових питань з подальшого впровадження програмно-цільового бюджетування в Україні

30 травня 2017 року у м.Кропивницькому Міністерством фінансів України за підтримки Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень для фахівців з фінансових питань місцевих бюджетів різних рівнів області проведено тренінг щодо реалізації змін до бюджетного законодавства та практичного застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі.

Під час заходу були висвітлені всі основні питання програмно-цільового бюджетування: від формування бюджетних запитів та результативних показників до моніторингу та оцінки ефективності бюджетних програм.

Навчання пройшли 93 особи, серед них представники 7 об’єднаних територіальних громад.

Переглянути матеріали до тренінгу