На виконання статті 28 Бюджетного кодексу України

15 березня 2017 року в обласній державній адміністрації відбулося публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету Кіровоградської області за 2016 рік. У зазначеному заході прийняли участь керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації – головні розпорядники коштів обласного бюджету та керівники окремих територіальних органів міністерств і відомств України, представники громадськості.

Інформацію про виконання обласного бюджету за 2016 рік представляв директор департаменту фінансів облдержадміністрації Шеремет С.В. Про  використання коштів у 2016 році також прозвітували головні розпорядники коштів обласного бюджету.

Під час обговорення інформації про виконання обласного бюджету за 2016 рік окреслено проблемні питання, які мали місце в минулому році, та визначено для усіх учасників бюджетного процесу основні завдання щодо забезпечення якісного виконання обласного бюджету у 2017 році.