16 квітня 2015 року

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Шеремет С.В. взяв участь у засіданні обласної постійної комісії з питань своєчасності і повноти сплати податків та виступив з інформацією щодо проблемних питань у наповненні дохідної частини місцевих бюджетів області.

На засіданні комісії було також зверненоувагу на необхідність внесення змін до затверджених на 2015 рік показників місцевих бюджетів з метою врахування додаткових надходжень по окремих податках та залучення додаткового ресурсу для фінансування нагальних видатків місцевих бюджетів.

Обговорювалися також питання стану передачі в оренду водних об’єктів, розташованих на території області, та надходження до місцевих бюджетів орендної плати за водні об’єкти, що надаються в користування на умовах оренди, у січні-березні 2015 року.

Надано окремі доручення керівникам райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації і територіальних органів міністерств і відомств щодо проведення ретельного аналізу показників соціально-економічного розвитку територій за січень-березень 2015 року, причин недоотримання доходів та у разі необхідності підготовки пропозицій стосовно внесення змін до чинного законодавства, які б сприяли наповненню бюджетів.